گروه صنعتی پارالل صنعت

گروه صنعتی پارالل صنعت در اردیبهشت ۱۳۷۰، فعالیت خود را در زمینه واردات تجهیزات تعمیرگاهی خودرو و ابزارآلات صنعتی آغاز نمود. این مجموعه تلاش می نماید با حفظ و ارتقا سیستم مدیریت یکپارچه (حفظ ثبات کیفی و افزایش کمی محصولات) و همزمان با رعایت الزامات قانونی کشور و بهبود مستمر آنها گام بردارد. 

هدف ما

مجموعه پارالل صنعت به منظور نیل به اهداف سازمانی خود، سیستم مدیریت کیفیت، مطابق با استاندارد ها را برگزیده و خط مشی خود را به شرح ذیل اعلام می نماید:

 1. افزایش کیفیت محصولات با بکارگیری و توزیع برندهای معتبر
 2. افزایش قابلیت و سطح آگاهی کارکنان، حفظ و توسعه انسانی
 3. توسعه زیر ساخت ها و سیستم های اطلاعاتی
 4. افزایش رضایتمندی مشتریان با تحویل به موقع در زنجیره تامین
 5. منبع یابی جهت گسترش بازار و توسعه نام و نشان تجاری
 6. افزایش تنوع در توزیع و توسعه متوازن فروش
 7. تامین ابزارهای ایمن، با کیفیت و دوستدار محیط زیست

ارزش های بنیادین

احترام به منافع مشتری ، سعی در جلب رضایت وی و محوریت قرار دادن توجه به خواسته های مشتری ( مشتری مداری) ، به گونه ای که کیفیت گرایی ،بهبود مستمر محصولات ، ارائه خدمات مناسب و به موقع و احترام به خواسته های مشتریان با نام پارالل صنعت عجین گردد . بر آنیم تا در هر کجای ایران به اعتبار شرکت افتخار نموده و محصولات شرکت را نمونه کامل اطمینان ، کیفیت ،  تطابق با تکنولوژی روز ، تعهد به منافع مشتری دانسته و خود را به دفاع و حمایت از اعتبار و نام و برند شرکت متعهد میدانیم.

 بیانیه ماموریت سازمان

ماموریت مجموعه پارالل صنعت عبارتست از تولید تجهیزات تعمیرگاهی خودرو و سرمایه گذاری برای توسعه ظرفیت های داخلی بمنظور دستیابی به هدف تامین مجموعه کاملی از تجهیزات تعمیرگاهی خودرو با استفاده از تکنولوژی روز و متناسب با خواست مشتریان پارالل صنعت با حداکثر کارآیی و بهره وری و با استفاده از کارشناسان و متخصصان خلاق و کارآمد ضمن دستیابی به اهداف و آرمان های فوق ، منافع مشتریان و ذی نفعان و سهامداران خود را حفظ و به حد اکثر خواهد رساند.  بازار هدف مجموعه پارالل صنعت ، تمامی بازارهای داخلی و بازار های خارجی شامل کشور های همسایه و کشور های خاورمیانه بوده که سعی در گسترش خدمات و تولیدات خود د این بازارها را دارد .

چشم انداز

 1. احترام به مشتری ، منافع و خواسته های کمی و کیفی وی
 2. احترام به شخصیت والای انسانی و توسعه مشارکت کارکنان در امور مختلف
 3. صداقت و کرامت انسانی را ارج نهاده و سعی در توسعه ایده های نو را داریم
 4. احترام به نوآوری و خلاقیت در تمامی سطوح سازمانی و شاخه های مختلف
 5. کیفیت اندیش بوده و به کیفیت گرایی احترام میگذاریم
 6. بکارگیری فناوری مدرن و تکنولوژی روز را سرلوحه انجام امور تولیدی خود قرار می دهیم
 7. به دنبال افزایش اعتماد و پایداری سهامداران از طریق ثبت ارزش آفرینی برای شرکت می باشیم